conti_spz612cl
conti_spz612cl_2
conti_spz612cl
conti_spz612cl_2
CONTI SPZ612CL powerspan v-belt 612 x 10 mm black
6.45 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 612
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 612 mm
  • Inside length: 574 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665537
  • Supplier number: CONTI SPZ612CL
Length
612
Width
10 mm
Reference length ld
612 mm
Inside length
574 mm