conti_spz3150cl
conti_spz3150cl_2
conti_spz3150cl
conti_spz3150cl_2
CONTI SPZ3150CL powerspan v-belt 3150 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3150
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 3150 mm
  • Inside length: 3112 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670906
  • Supplier number: CONTI SPZ3150CL
Length
3150
Width
10 mm
Reference length ld
3150 mm
Inside length
3112 mm