conti_spz2137cl
conti_spz2137cl_2
conti_spz2137cl
conti_spz2137cl_2
CONTI SPZ2137CL powerspan v-belt 2137 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2137
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2137 mm
  • Inside length: 2099 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665605
  • Supplier number: CONTI SPZ2137CL
Length
2137
Width
10 mm
Reference length ld
2137 mm
Inside length
2099 mm