conti_spz2000cl
conti_spz2000cl_2
conti_spz2000cl
conti_spz2000cl_2
CONTI SPZ2000CL powerspan v-belt 2000 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2000
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2000 mm
  • Inside length: 1962 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653916
  • Supplier number: CONTI SPZ2000CL
Length
2000
Width
10 mm
Reference length ld
2000 mm
Inside length
1962 mm