conti_spz1850cl
conti_spz1850cl_2
conti_spz1850cl
conti_spz1850cl_2
CONTI SPZ1850CL powerspan v-belt 1850 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1850
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1850 mm
  • Inside length: 1812 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653879
  • Supplier number: CONTI SPZ1850CL
Length
1850
Width
10 mm
Reference length ld
1850 mm
Inside length
1812 mm