conti_spz1762cl
conti_spz1762cl_2
conti_spz1762cl
conti_spz1762cl_2
CONTI SPZ1762CL powerspan v-belt 1762 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1762
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1762 mm
  • Inside length: 1724 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653824
  • Supplier number: CONTI SPZ1762CL
Length
1762
Width
10 mm
Reference length ld
1762 mm
Inside length
1724 mm