conti_spz1662cl
conti_spz1662cl_2
conti_spz1662cl
conti_spz1662cl_2
CONTI SPZ1662CL powerspan v-belt 1662 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1662
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1662 mm
  • Inside length: 1624 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653800
  • Supplier number: CONTI SPZ1662CL
Length
1662
Width
10 mm
Reference length ld
1662 mm
Inside length
1624 mm