conti_spz1512cl
conti_spz1512cl_2
conti_spz1512cl
conti_spz1512cl_2
CONTI SPZ1512CL powerspan v-belt 1512 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1512
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1512 mm
  • Inside length: 1474 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671071
  • Supplier number: CONTI SPZ1512CL
Length
1512
Width
10 mm
Reference length ld
1512 mm
Inside length
1474 mm