conti_spz1262cl
conti_spz1262cl_2
conti_spz1262cl
conti_spz1262cl_2
CONTI SPZ1262CL powerspan v-belt 1262 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1262
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1262 mm
  • Inside length: 1224 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653619
  • Supplier number: CONTI SPZ1262CL
Length
1262
Width
10 mm
Reference length ld
1262 mm
Inside length
1224 mm