conti_spz1024cl
conti_spz1024cl_2
conti_spz1024cl
conti_spz1024cl_2
CONTI SPZ1024CL powerspan v-belt 1024 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1024
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1024 mm
  • Inside length: 986 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671033
  • Supplier number: CONTI SPZ1024CL
Length
1024
Width
10 mm
Reference length ld
1024 mm
Inside length
986 mm