conti_spc5300cl
conti_spc5300cl_2
conti_spc5300cl
conti_spc5300cl_2
CONTI SPC5300CL powerspan v-belt 5300 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 5300
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 5300 mm
  • Inside length: 5216 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659079
  • Supplier number: CONTI SPC5300CL
Length
5300
Width
22 mm
Reference length ld
5300 mm
Inside length
5216 mm