conti_spc4250cl
conti_spc4250cl_2
conti_spc4250cl
conti_spc4250cl_2
CONTI SPC4250CL powerspan v-belt 4250 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 4250
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 4250 mm
  • Inside length: 4166 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659055
  • Supplier number: CONTI SPC4250CL
Length
4250
Width
22 mm
Reference length ld
4250 mm
Inside length
4166 mm