conti_spc2800cl
conti_spc2800cl_2
conti_spc2800cl
conti_spc2800cl_2
CONTI SPC2800CL powerspan v-belt 2800 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2800
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 2800 mm
  • Inside length: 2716 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817658997
  • Supplier number: CONTI SPC2800CL
Length
2800
Width
22 mm
Reference length ld
2800 mm
Inside length
2716 mm