conti_spb3650cl
conti_spb3650cl_2
conti_spb3650cl
conti_spb3650cl_2
CONTI SPB3650CL powerspan v-belt 3650 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3650
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 3650 mm
  • Inside length: 3590 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817656047
  • Supplier number: CONTI SPB3650CL
Length
3650
Width
17 mm
Reference length ld
3650 mm
Inside length
3590 mm