conti_spb2360cl
conti_spb2360cl_2
conti_spb2360cl
conti_spb2360cl_2
CONTI SPB2360CL powerspan v-belt 2360 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2360
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2360 mm
  • Inside length: 2300 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670791
  • Supplier number: CONTI SPB2360CL
Length
2360
Width
17 mm
Reference length ld
2360 mm
Inside length
2300 mm