conti_spb1750cl
conti_spb1750cl_2
conti_spb1750cl
conti_spb1750cl_2
CONTI SPB1750CL powerspan v-belt 1750 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1750
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1750 mm
  • Inside length: 1690 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655224
  • Supplier number: CONTI SPB1750CL
Length
1750
Width
17 mm
Reference length ld
1750 mm
Inside length
1690 mm