conti_spb1575cl
conti_spb1575cl_2
conti_spb1575cl
conti_spb1575cl_2
CONTI SPB1575CL powerspan v-belt 1575 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1575
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1575 mm
  • Inside length: 1515 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670722
  • Supplier number: CONTI SPB1575CL
Length
1575
Width
17 mm
Reference length ld
1575 mm
Inside length
1515 mm