conti_spb1200cl
conti_spb1200cl_2
conti_spb1200cl
conti_spb1200cl_2
CONTI SPB1200CL powerspan v-belt 1200 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1200
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1200 mm
  • Inside length: 1140 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817723084
  • Supplier number: CONTI SPB1200CL
Length
1200
Width
17 mm
Reference length ld
1200 mm
Inside length
1140 mm