conti_spa950cl
conti_spa950cl_2
conti_spa950cl
conti_spa950cl_2
CONTI SPA950CL powerspan v-belt 950 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 950
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 950 mm
  • Inside length: 904 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654708
  • Supplier number: CONTI SPA950CL
Length
950
Width
13 mm
Reference length ld
950 mm
Inside length
904 mm