conti_spa932cl
conti_spa932cl_2
conti_spa932cl
conti_spa932cl_2
CONTI SPA932CL powerspan v-belt 932 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 932
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 932 mm
  • Inside length: 886 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654692
  • Supplier number: CONTI SPA932CL
Length
932
Width
13 mm
Reference length ld
932 mm
Inside length
886 mm