conti_spa800cl
conti_spa800cl_2
conti_spa800cl
conti_spa800cl_2
CONTI SPA800CL powerspan v-belt 800 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 800
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 800 mm
  • Inside length: 754 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654630
  • Supplier number: CONTI SPA800CL
Length
800
Width
13 mm
Reference length ld
800 mm
Inside length
754 mm