conti_spa3750cl
conti_spa3750cl_2
conti_spa3750cl
conti_spa3750cl_2
CONTI SPA3750CL powerspan v-belt 3750 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3750
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 3750 mm
  • Inside length: 3704 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664684
  • Supplier number: CONTI SPA3750CL
Length
3750
Width
13 mm
Reference length ld
3750 mm
Inside length
3704 mm