conti_spa2800cl
conti_spa2800cl_2
conti_spa2800cl
conti_spa2800cl_2
CONTI SPA2800CL powerspan v-belt 2800 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2800
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2800 mm
  • Inside length: 2754 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664509
  • Supplier number: CONTI SPA2800CL
Length
2800
Width
13 mm
Reference length ld
2800 mm
Inside length
2754 mm