conti_spa2432cl
conti_spa2432cl_2
conti_spa2432cl
conti_spa2432cl_2
CONTI SPA2432CL powerspan v-belt 2432 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2432
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2432 mm
  • Inside length: 2386 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671330
  • Supplier number: CONTI SPA2432CL
Length
2432
Width
13 mm
Reference length ld
2432 mm
Inside length
2386 mm