conti_spa2307cl
conti_spa2307cl_2
conti_spa2307cl
conti_spa2307cl_2
CONTI SPA2307CL powerspan v-belt 2307 x 13 mm black
31.75 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 41.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 2307
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2307 mm
  • Inside length: 2261 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665421
  • Supplier number: CONTI SPA2307CL
Length
2307
Width
13 mm
Reference length ld
2307 mm
Inside length
2261 mm