conti_spa2282cl
conti_spa2282cl_2
conti_spa2282cl
conti_spa2282cl_2
CONTI SPA2282CL powerspan v-belt 2282 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2282
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2282 mm
  • Inside length: 2236 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665407
  • Supplier number: CONTI SPA2282CL
Length
2282
Width
13 mm
Reference length ld
2282 mm
Inside length
2236 mm