conti_spa1900cl
conti_spa1900cl_2
conti_spa1900cl
conti_spa1900cl_2
CONTI SPA1900CL powerspan v-belt 1900 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1900
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1900 mm
  • Inside length: 1854 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655002
  • Supplier number: CONTI SPA1900CL
Length
1900
Width
13 mm
Reference length ld
1900 mm
Inside length
1854 mm