conti_spa1732cl
conti_spa1732cl_2
conti_spa1732cl
conti_spa1732cl_2
CONTI SPA1732CL powerspan v-belt 1732 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1732
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1732 mm
  • Inside length: 1686 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654982
  • Supplier number: CONTI SPA1732CL
Length
1732
Width
13 mm
Reference length ld
1732 mm
Inside length
1686 mm