conti_spa1632cl
conti_spa1632cl_2
conti_spa1632cl
conti_spa1632cl_2
CONTI SPA1632CL powerspan v-belt 1632 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1632
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1632 mm
  • Inside length: 1586 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671255
  • Supplier number: CONTI SPA1632CL
Length
1632
Width
13 mm
Reference length ld
1632 mm
Inside length
1586 mm