conti_spa1600cl
conti_spa1600cl_2
conti_spa1600cl
conti_spa1600cl_2
CONTI SPA1600CL powerspan v-belt 1600 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1600
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1600 mm
  • Inside length: 1554 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654951
  • Supplier number: CONTI SPA1600CL
Length
1600
Width
13 mm
Reference length ld
1600 mm
Inside length
1554 mm