conti_spa1532cl
conti_spa1532cl_2
conti_spa1532cl
conti_spa1532cl_2
CONTI SPA1532CL powerspan v-belt 1532 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1532
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1532 mm
  • Inside length: 1486 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654937
  • Supplier number: CONTI SPA1532CL
Length
1532
Width
13 mm
Reference length ld
1532 mm
Inside length
1486 mm