conti_spa1250cl
conti_spa1250cl_2
conti_spa1250cl
conti_spa1250cl_2
CONTI SPA1250CL powerspan v-belt 1250 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1250
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1250 mm
  • Inside length: 1204 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654807
  • Supplier number: CONTI SPA1250CL
Length
1250
Width
13 mm
Reference length ld
1250 mm
Inside length
1204 mm