conti_spa1232cl
conti_spa1232cl_2
conti_spa1232cl
conti_spa1232cl_2
CONTI SPA1232CL powerspan v-belt 1232 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1232
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1232 mm
  • Inside length: 1186 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671224
  • Supplier number: CONTI SPA1232CL
Length
1232
Width
13 mm
Reference length ld
1232 mm
Inside length
1186 mm