conti_spa1154cl
conti_spa1154cl_2
conti_spa1154cl
conti_spa1154cl_2
CONTI SPA1154CL powerspan v-belt 1154 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1154
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1154 mm
  • Inside length: 1108 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664837
  • Supplier number: CONTI SPA1154CL
Length
1154
Width
13 mm
Reference length ld
1154 mm
Inside length
1108 mm