conti_spa1120cl
conti_spa1120cl_2
conti_spa1120cl
conti_spa1120cl_2
CONTI SPA1120CL powerspan v-belt 1120 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1120
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1120 mm
  • Inside length: 1074 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654777
  • Supplier number: CONTI SPA1120CL
Length
1120
Width
13 mm
Reference length ld
1120 mm
Inside length
1074 mm