conti_htd8180085crb
CONTI HTD8180085CRB conti synchroforce carbon timing belt 1800 x 85 mm black
  • Length: 1800
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 85 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominal length: 1800 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817038164
  • Supplier number: CONTI HTD8180085CRB
Pitch
8 mm
Width
85 mm
Product line
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominal length
1800 mm