conti_htd8160085crb
CONTI HTD8160085CRB timing belt
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 1600
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 85 mm
  • Product line: CONTI SYNCHRFORCE CRB
  • Nominal length: 1600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD8160085CRB
Pitch
8 mm
Width
85 mm
Product line
CONTI SYNCHRFORCE CRB
Nominal length
1600 mm