conti_htd348015
conti_htd348015_2
conti_htd348015
conti_htd348015_2
CONTI HTD 480 3M 15 Conti Synchrobelt timing belt - HTD348015
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 480
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 480 mm
  • Number of teeth: 160
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD348015
Length
480
Pitch
3 mm
Width
15 mm
Nominal length
480 mm