conti_gtr864021
conti_gtr864021_2
conti_gtr864021
conti_gtr864021_2
CONTI GTR 640 8M 21 Conti Falcon PD timing belt - GTR864021
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
Key features according to our expert
  • Length: 640
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 21 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 640 mm
  • Number of teeth: 80
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817585064
  • Supplier number: CONTI GTR864021
Length
640
Pitch
8 mm
Width
21 mm
Nominal length
640 mm