conti_gtr14432637
conti_gtr14432637_2
conti_gtr14432637
conti_gtr14432637_2
CONTI GTR 4326 14M 37 Conti Falcon PD timing belt - GTR14432637
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
Key features according to our expert
  • Length: 4326
  • Pitch: 14 mm
  • Width: 37 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 4326 mm
  • Number of teeth: 309
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI GTR14432637
Length
4326
Pitch
14 mm
Width
37 mm
Nominal length
4326 mm