conti_dhtd59509
conti_dhtd59509_2
conti_dhtd59509
conti_dhtd59509_2
CONTI DHTD 950 D5M 9 Conti Synchrotwin timing belt - DHTD59509
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 950
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 9 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominal length: 950 mm
  • Number of teeth: 190
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI DHTD59509
Length
950
Pitch
5 mm
Width
9 mm
Nominal length
950 mm