conti_dhtd14245055
conti_dhtd14245055_2
conti_dhtd14245055
conti_dhtd14245055_2
CONTI DHTD 2450 D14M 55 Conti Synchrotwin timing belt - DHTD14245055
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
  • Length: 2450
  • Pitch: 14 mm
  • Width: 55 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominal length: 2450 mm
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI DHTD14245055
Pitch
14 mm
Width
55 mm
Nominal length
2450 mm