conti_at597520gen3
CONTI AT597520GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 975 x 20 mm red
91.54 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 975
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 975 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101929
  • Supplier number: CONTI AT597520GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
975 mm