conti_at59006gen3
CONTI AT59006GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 900 x 6 mm red
34.23 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 900
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 900 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817305600
  • Supplier number: CONTI AT59006GEN3
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
900 mm