conti_at586050gen3
CONTI AT586050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 860 x 50 mm red
188.89 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 860
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 860 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100618
  • Supplier number: CONTI AT586050GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
860 mm