conti_at586020gen3
CONTI AT586020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 860 x 20 mm red
82.38 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 860
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 860 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103763
  • Supplier number: CONTI AT586020GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
860 mm