conti_at566032gen3
CONTI AT566032GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 660 x 32 mm red
110.16 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 660
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 660 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101431
  • Supplier number: CONTI AT566032GEN3
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
660 mm