conti_at542032gen3
CONTI AT542032GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 420 x 32 mm red
77.42 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 420
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 420 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102964
  • Supplier number: CONTI AT542032GEN3
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
420 mm