conti_at522525gen3
CONTI AT522525GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 225 x 25 mm red
54.09 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Length: 225
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 225 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103541
  • Supplier number: CONTI AT522525GEN3
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
225 mm