conti_at5200050gen3
CONTI AT5200050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 2000 x 50 mm red
384.97 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 7.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 2000
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 2000 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817281874
  • Supplier number: CONTI AT5200050GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
2000 mm